Wydziałowy Dzień Sportu- 12 maja 2015 r.

21.05.2015
Już 12 maja odbędzie się Dzień Sportu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ organizowany przez nasze koło. Zapraszamy wszystkich sportowców, fanów i entuzjastów sportu studiujących na WZiKS UJ do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Drużyny Instytutów i Katedr WZiKS będą mogły zmierzyć się ze sobą na trzech boiskach do: piłki nożnej i piłki ręcznej oraz siatkówki. Areną sportowych emocji będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna. Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody: puchary, słodycze. Dla każdego coś miłego! To jednak nie wszystko! Po zawodach odpalamy grilla i smażymy kiełbaski, w końcu trzeba uzupełnić utracone podczas ciężkiego wysiłku kalorie.
więcej o Wydziałowy Dzień Sportu- 12 maja 2015 r.

Mózg i podejmowanie decyzje: NEURONUS 2015 - 17-19.04.2015

20.04.2015
„NEURONUS 2015 IBRO & IRUN Neuroscience Forum" to międzynarodowa konferencja dotykająca różnych aspektów neurobiologii – począwszy od tych stricte biologicznych, poprzez kognitywne, skończywszy na klinicznych. Zachęcamy studentów i doktorantów do udziału w tegorocznej konferencji NEURONUS 2015. W programie m.in. sesja o neuroekonomii.
więcej o Mózg i podejmowanie decyzje: NEURONUS 2015 - 17-19.04.2015

Microsoft Imagine Cup

14.04.2015
Bardzo miło nam poinformować, że dwa z 15 zespołów Imagine Cup 2015 reprezentowanych jest przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego - Vivid Dream i Stattist. Liderem projektu jest student 2. roku ekonomii oraz były student zarządzania w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
więcej o Microsoft Imagine Cup

Nominacja dla prof. Ewy Okoń-Horodyńskiej

14.04.2015
Prof. Ewa Okoń-Horodyńska, kierownik Katedry Ekonomii i Innowacji Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, została powołana na członka Prezydium Komitetu Prognoz „Polska 2000 Plus" w kadencji 2015-2018. Nowy skład Komitetu zostanie zatwierdzony przez Prezydium Polskiej Akademii Nauk na posiedzeniu, które odbędzie się w marcu br.
więcej o Nominacja dla prof. Ewy Okoń-Horodyńskiej

Konferencja - Wyzwania Europy XXI wieku - 28.01.2014

16.02.2015
Przyczyny i skutki przestrzennego zróżnicowania rozwoju gospodarczego krajów Europy. Konferencja ma na celu prezentację wyników badań w obszarach: rynek pracy, rynek finansowy, rozwój technologiczny oraz przestrzeń społeczno-polityczna Europy. Konferencję traktujemy jako forum dyskusji naukowej w zakresie metodologii badań, modelowania procesów i zjawisk ekonomicznych i społecznych oraz wymiany poglądów na temat kierunków i dynamiki dalszego rozwoju Europy w XXI wieku.
więcej o Konferencja - Wyzwania Europy XXI wieku - 28.01.2014