29.10.2014
24 października 2014 r. wykład wygłosił Przedstawiciel RP w ETO (Europejskim Trybunale Obrachunkowym) Pan Augustyn Kubik - polski ekonomista, dyrektor NIK w Katowicach, od 2008 do 2010 podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, od 2010 audytor w Trybunale Obrachunkowym.
więcej o Wykład Augustyna Kubika - Rola Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w usprawnianiu funkcjonowania Unii Europejskiej - 24.10.2014

29.10.2014
W piątek 3 października w Auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie Marka Niedźwieckiego z radiowej Trójki ze studentami Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
więcej o Radiowa Trójka nadaje z UJ - Młodzi dziennikarze poznają mistrza radiowego kunsztu

Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

29.10.2014
Instytut Kultury UJ, Instytut Sztuk Audiowizualnych UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej zapraszają na wykład prof. Kathi Inman Berens (Annenberg School of Communication, University of Southern California)
więcej o Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

29.10.2014
Mam zaszczyt zaprosić na wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK, na temat „Rola Najwyższej Izby Kontroli w usprawnianiu funkcjonowania państwa", inaugurujący rok akademicki 2014/2015 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

16.02.2015
"Współpraca dla rozwoju" to VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa, której celem jest jest integracja środowiska naukowego badającego społeczne, ekonomiczne i przestrzenne aspekty zarządzania jednostkami terytorialnymi, w warunkach współzarządzania i uczestnictwa w nim podmiotów z sektorów: publicznego, gospodarczego i społecznego.
więcej o VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Współpraca dla rozwoju - 27-28 listopada 2014