Nominacja dla prof. Ewy Okoń-Horodyńskiej

14.04.2015
Prof. Ewa Okoń-Horodyńska, kierownik Katedry Ekonomii i Innowacji Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, została powołana na członka Prezydium Komitetu Prognoz „Polska 2000 Plus" w kadencji 2015-2018. Nowy skład Komitetu zostanie zatwierdzony przez Prezydium Polskiej Akademii Nauk na posiedzeniu, które odbędzie się w marcu br.
więcej o Nominacja dla prof. Ewy Okoń-Horodyńskiej

Konferencja - Wyzwania Europy XXI wieku - 28.01.2014

16.02.2015
Przyczyny i skutki przestrzennego zróżnicowania rozwoju gospodarczego krajów Europy. Konferencja ma na celu prezentację wyników badań w obszarach: rynek pracy, rynek finansowy, rozwój technologiczny oraz przestrzeń społeczno-polityczna Europy. Konferencję traktujemy jako forum dyskusji naukowej w zakresie metodologii badań, modelowania procesów i zjawisk ekonomicznych i społecznych oraz wymiany poglądów na temat kierunków i dynamiki dalszego rozwoju Europy w XXI wieku.
więcej o Konferencja - Wyzwania Europy XXI wieku - 28.01.2014

Tydzień Jakości Kształcenia - 1-5 grudnia 2014

07.12.2014
Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.
W tym roku odbędzie się ponad 30 warsztatów/szkoleń, z których połowa jest kierowana do studentów,
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia - 1-5 grudnia 2014

28.11.2014
Będą to niezwykłe wydarzenia zorganizowane w przestrzeni miasta Krakowa- miejscach użyteczności publicznej, placówka administracji, uczelniach, biurach, centrach biznesowych oraz placówkach zaangażowanych społecznie.
więcej o Cykl koncertów i wydarzeń artystycznych w wykonaniu orkiestry Sinfonietta Cracovia - 28 listopada w budynku WZiKS

Wykład profesora Aleksieja Wasiliewa - 13 listopada 2014

14.11.2014
Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Dyrektor Instytutu Sztuk Audiowizualnych zapraszają pracowników i studentów na wykład profesora Aleksieja Wasiliewa, kulturoznawcy z Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Humanistycznego (RGGU) w Moskwie na temat "Memory Studies/Media Studies. Metodologiczne podstawy interakcji"