5th AHFE International Conference 2014

29.10.2014
The conference objective is to provide an international forum for the dissemination and exchange of scientific information on theoretical, generic, and applied areas of ergonomics, including, physical ergonomics, cognitive ergonomics, social and occupational ergonomics, cross- cultural aspects of decision making, ergonomics modeling and usability evaluation, human digital modeling, healthcare and special populations, safety management and human factors, and human side of service engineering.
więcej o 5th AHFE International Conference 2014

29.10.2014
członka Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, sekcja Nauk Humanistycznych i Społecznych: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić" w dniu 05.02.2014 r. o godz.12.45 w sali im. Michała du Valla (nr 0.102 na parterze) w budynku WZiKS przy ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
więcej o Wystąpienie prof. dra hab. Jerzego Brzezińskiego: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić"

Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

03.12.2014
Uniwersytet Jagielloński kończy oficjalne obchody Jubileuszu 650-lecia założenia Zapraszamy do relacji filmowej, stanowiącej podsumowanie najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w maju br., istotnych dla całej społeczności związanej z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

ISKO 2014

XIII Międzynarodową Konferencję (ISKO 2014) Kraków, Polska,
19-22 maja 2014.
Organizacja wiedzy w XXI wieku: od historycznych wzorców ku przyszłości.

Takie konferencje są organizowane przez ISKO co dwa lata w różnych krajach na świecie. Polska jest organizatorem takiej konferencji po raz pierwszy. Przewidujemy, że w tej konferencji weźmie udział 120-150 wybitnych przedstawicieli nauki z różnych krajów, przede wszystkim z Europy, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryki, w tym m.in. Japonii, Indii, Singapuru.
więcej o ISKO 2014