29.10.2014
członka Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, sekcja Nauk Humanistycznych i Społecznych: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić" w dniu 05.02.2014 r. o godz.12.45 w sali im. Michała du Valla (nr 0.102 na parterze) w budynku WZiKS przy ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4,
więcej o Wystąpienie prof. dra hab. Jerzego Brzezińskiego: "Parametryzacja jednostek naukowych - jak jest i co można (należy) zmienić"

Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

03.12.2014
Uniwersytet Jagielloński kończy oficjalne obchody Jubileuszu 650-lecia założenia Zapraszamy do relacji filmowej, stanowiącej podsumowanie najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w maju br., istotnych dla całej społeczności związanej z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

ISKO 2014

29.10.2014

XIII Międzynarodową Konferencję (ISKO 2014) Kraków, Polska,
19-22 maja 2014.
Organizacja wiedzy w XXI wieku: od historycznych wzorców ku przyszłości.

Takie konferencje są organizowane przez ISKO co dwa lata w różnych krajach na świecie. Polska jest organizatorem takiej konferencji po raz pierwszy. Przewidujemy, że w tej konferencji weźmie udział 120-150 wybitnych przedstawicieli nauki z różnych krajów, przede wszystkim z Europy, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryki, w tym m.in. Japonii, Indii, Singapuru.
więcej o ISKO 2014