Konferencja "Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji"  - 25-26.04.2019

Konferencja "Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji" - 25-26.04.2019

14.01.2019
Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią edukacji. Polityka edukacyjna i działanie w szkołach wymagają korzystania, zarówno z badań, jak doświadczenia praktyków. Głównym celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką oraz tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji i szkół, dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.
więcej o Konferencja "Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji" - 25-26.04.2019
Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka -  V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

10.12.2018
Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.
więcej o Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa
Badania publiczności w instytucjach  kultury -  11-12 kwietnia 2019

Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019

30.11.2018
Zapraszamy na konferencję “Badania publiczności w instytucjach kultury” organizowaną w ramach współpracy Zakładu Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 roku, na kampusie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Będzie ona szansą do włączenia się w dyskusję na temat możliwości i potrzeb badań odbiorców instytucji kultury.
więcej o Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019