Popularne artykuły Popularne artykuły

popularne artykuły

Konferencja "Intangibles, Intellectual Capital, and Sustainability: Reporting, Governance, and Value Creation"

Instytut Spraw Publicznych UJ oraz European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) zapraszają do udziału w 18. interdyscyplinarnej konferencji EIASM zatytułowanej „Intangibles, Intellectual Capital, and Sustainability: Reporting, Governance, and Value Creation”, która odbędzie się w dniach 21-22 września na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
Liczba wyświetleń: 465
Human Tech Transition: Crises in Mediatized Politics, Society & Economy

Z przyjemnością informujemy, że doroczna regionalna konferencja International Communication Association (ICA) w roku 2024 odbędzie się w Warszawie pod hasłem „Human Tech Transition: Crises in Mediatized Politics, Society & Economy”.
Liczba wyświetleń: 426
25 LAT INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA, MEDIÓW I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ

Rok jubileuszowy: październik 2023 - wrzesień 2024 a w nim seminarium, warsztaty, Sztafeta Pokoleń, szkolenie, Barometr Wyborczy
Liczba wyświetleń: 329
Tam są drzwi. Przewodnik po niezależnych przestrzeniach sztuki

„Tam są drzwi. Przewodnik po niezależnych przestrzeniach sztuki” to projekt przygotowywany przez studentów kierunku „Laboratoria kultury współczesnej” w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Powstaje on w ramach zaliczenia przedmiotu „Laboratorium aktywności twórczych”, który prowadzi Marta Kudelska.
Liczba wyświetleń: 252
XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turystyka w Naukach Społecznych"

Głównym tematem konferencji pozostaje analiza rynku turystycznego w Polsce i za granicą. Dodatkowym celem będzie zgłębienie aspektów wykorzystania nowoczesnych technologii w sektorze turystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem nowych możliwości po pandemii COVID-19.
Liczba wyświetleń: 242
XI Seminarium praktyczno-naukowe Lean Higher Education Poland

DLA KOGO JEST TO SEMINARIUM?

Dla wszystkich osób związanych ze szkolnictwem wyższym, którym zależy na dostarczeniu klientom tego czego potrzebują w najprostszy możliwy sposób z poszanowaniem pracowników.
Liczba wyświetleń: 232
Campus Living Lab

Serdecznie zapraszamy do aplikowania w ramach konkursu dla naboru wniosków o projekty pilotażowe!
W naborze aplikować mogą nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uniwersytecie Jagiellońskim, zgłaszający projekt w ramach ogłoszonego konkursu na projekty pilotażowe.
Liczba wyświetleń: 231
Targi Pracy NETWORKPOWER

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy branżowe i zdobyć wartościowe kompetencje to zbliża się niepowtarzalna okazja! Poznasz potencjalnych pracodawców, nawiążesz nowe znajomości i dowiesz się więcej o branżach, które Cię interesują.
Liczba wyświetleń: 208
Konkurs fotograficzny Camera Jagellonica - edycja 2023

Zapraszamy do udziału w 7. edycji konkursu fotograficznego Camera Jagellonica, którego ideą jest zintegrowanie środowiska akademickiego, przybliżenie historii uczelni oraz pokazanie aktualnych przedsięwzięć.
Liczba wyświetleń: 206
Konferencja jubileuszowa

Konferencji jubileuszowa z okazji 50-lecia studiów bibliologiczno-informatologicznych.
Instytut Studiów Informacyjnych
13-14.06.2024

Liczba wyświetleń: 194
Psychodebiuty z dnia na dzień coraz bliżej!

XII edycja Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy naszym instytucie pobudzi nasze umysły już 8-9 grudnia 2023 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
Liczba wyświetleń: 185
Dzień Otwarty UJ

22 marca odbędzie się stacjonarny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy od godz. 9.00 do godz.15.00 do Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
Liczba wyświetleń: 181
Student z robotem - innowacyjna oferta praktyk studenckich UJ dla sektora publicznego

Liczba wyświetleń: 178

Liczba wyświetleń: 169
Targi Pracy UJ – jesień 2023

Zapraszamy studentów i absolwentów UJ do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy. Tym razem wydarzenie przyjmie odświeżoną formułę on-line, która umożliwi uczestnikom i uczestniczkom wygodny dostęp do zaplanowanych spotkań – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Nie zabraknie też nowych, debiutujących w murach naszej uczelni, pracodawców.,

Liczba wyświetleń: 151
Małopolska Noc Naukowców 2023

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów.
Liczba wyświetleń: 132
Krakowski Salon Maturzystów 2023

Salon Maturzystów to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości. Zapraszamy wszystkich przyszłych maturzystów do odwiedzenia stoiska Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas Krakowskiego Salonu Maturzystów 2023.
Liczba wyświetleń: 112
Zaproszenie do dyskusji w ramach kolejnego spotkania z cyklu "Dialogi organizacyjne"

Zakład Zachowań Organizacyjnych w dniu 18 października 2023 r. zaprasza na spotkanie pt. "Kształtowanie wizji jutra. Innowacje - estetyka czy funkcjonalność?"
Liczba wyświetleń: 93
Środowisko informacyjne tłumacza

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA
„ŚRODOWISKO INFORMACYJNE TŁUMACZA”
8-9 marca 2024 roku
online, MS Teams

Liczba wyświetleń: 85
Ekspercka dyskusja o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży

"#GrowWise. Zdrowie psychiczne młodzieży" to wydarzenie, które ma na celu promocję zdrowia psychicznego wśród młodzieży, rodziców i kadry pedagogicznej, uświadomienie stanu obecnego oraz możliwości działań w tym zakresie. Miejscem obrad będzie Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Liczba wyświetleń: 57