Punkt informacyjny dla pielgrzymów ŚDM

Organizator: Dział Promocji i Informacji UJ
Witryna internetowa: www.uj.edu.pl/pl/sdm2016
Kontakt: promocja@uj.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia punktu informacyjnego zorganizowanego w budynku Collegium Novum lub przed gmachem podczas Światowych Dni Młodzieży (od 25 lipca do 30 lipca w godz. 10.00-18.00, z wyjątkiem czwartku, 28 lipca, kiedy to punkt będzie otwarty w godz. 9.00-17.00). Będzie w nim można uzyskać informacje o Krakowie oraz otrzymać materiały informacyjno-promocyjne, w tym o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Komunikaty Rektora - ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży

Informujemy, że w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, w dniach 25-31 lipca 2016 roku wszystkie budynki Uniwersytetu Jagiellońskiego będą zamknięte.

W związku z powyższym w dniach 25-29 lipca nie będzie możliwe dokonanie wpisów na studia w jednostkach prowadzących studia, jak również nie będzie możliwe przebywanie w budynku Collegium Novum, w którym znajduje się biuro Działu Rekrutacji na Studia. Osoby zainteresowane podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy w tym okresie do kontaktu mailowego z działem: rekrutacja@uj.edu.pl, nasi pracownicy będą odpowiadać na pytania rekrutacyjne kandydatów.

Wpisy kandydatów będą prowadzone od 2 sierpnia.

Data opublikowania: 15.07.2016
Osoba publikująca: Wiesław Bracha