Zaproszenie na seminarium otwarte: Redefining “development” in the Anthropocene Epoch - 9 listopada 2017

Data: 9 listopada 2017 r. godz. 17.00

Miejsce: sala nr 0.102, budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Seminarium poprowadzi prof. David Oldroyd

Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego rozpoczyna realizację cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie możliwości wymiany poglądów i dyskusji reprezentantów różnych profesji działających w sferze publicznej oraz środowisk akademickich.

Seminaria podejmować będą ważne i zarazem problematyczne kwestie aktualne z punktu widzenia potrzeb społecznych.

Seminarium inaugurujące cykl pt. „Redefining “development” in the Anthropocene Epoch” “Redefinicja pojęcia „rozwój” w epoce antropocenu” poprowadzi 9 listopada 2017 r. Prof. David Oldroyd - trener i konsultant ds. edukacji w Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego, członek ENIRDELM (European Network for Research and Development in Educational Leadership and Management).

Seminarium będzie też okazją do inauguracji działania powołanego w ramach Instytutu Spraw Publicznych UJ – Zakładu Rozwoju Społecznego.

Seminarium będzie tłumaczone na język polski.