Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej podsumowali 20 lat istnienia IDMiKS

Studenci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej podsumowali 20 lat istnienia IDMiKS

Studenci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej podsumowali 20 lat istnienia IDMiKS. Zestaw tekstów, który przygotowali, nie jest bynajmniej laurką, ale intrygującym spojrzeniem z różnych punktów widzenia: pracowników, absolwentów i studentów.

Czytajcie, myślcie, uśmiechnijcie się

Studenci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej spróbowali podsumować 20 lat istnienia IDMiKS. Wszak kto ma pisać o instytucie, jak nie jego rówieśnicy, którzy dorastali w świecie, gdzie media zmieniają się bardzo dynamicznie.

Zestaw tekstów, który dla Was przygotowali, nie jest bynajmniej laurką, ale intrygującym spojrzeniem z różnych punktów widzenia. Na stronie znajdziecie zatem trochę wspomnień, materiałów z przymrużeniem oka, ale i prób analizy tego, czym dziś są studia dziennikarskie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Polecamy również
Psychologiczne mechanizmy sukcesu – spotkanie z Adamem Kszczotem
19 listopada 2018
Dyżur dra hab. Sławomira Śpiewaka, Prodziekana ds. dydaktyki
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego jest na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.
Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa wszystkich studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - 8 listopada 2018