网页内容展示 网页内容展示

wydarzenia, konferencje, komunikaty dziekanatu i doktorantów

Warto zobaczyć

WZiKS = jeden Wydział, wiele możliwości!

网页内容展示 网页内容展示

Zapraszamy uczniów szkół średnich na Dzień Otwarty UJ !!

Jak co roku w okresie wiosennym, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.

Jak co roku możecie liczyć na wykłady otwarte, stoiska wydziałowe, kontakt z przedstawicielami kierunków oraz panel dyskusyjny. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie w zakładce "program".

Możecie także dołączyć do wydarzenia na facebook'u -> link do wydarzenia

Organizatorem Dnia Otwartego jest Dział Promocji UJ przy pomocy i Współorganizacji Samorządu Studentów UJ oraz 16 Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Szczegółowy regulamin obowizujący uczestników Dnia Otwartego znajduje się pod <linkiem>