网页内容展示 网页内容展示

网页内容展示 网页内容展示

Salon Maturzystów 2012

Obecni na targach pracownicy Działu Rekrutacji na Studia UJ oraz Biura Promocji UJ będą udzielać informacji o zasadach kwalifikacji na studia, limitach przyjęć, harmonogramie rekrutacji, sposobie rejestracji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom, a także o systemach stypendialnych, przyznawaniu akademików i życiu studenckim w Uniwersytecie Jagiellońskim.

W ramach Krakowskiego Salonu Maturzysty odbędą się liczne prelekcje i prezentacje:

• 17 września (poniedziałek)

9:00-9:25 - Prezentacja oferty dydaktycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aula Mała (parter)

11:00-11:25 - Spotkanie z kandydatami poświęcone omówieniu zasad rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim, Sala Wystawowa (wejście IIp.)

13:00-13:25 - Prezentacja oferty dydaktycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aula Mała (parter)

• 18 września (wtorek)

9:00-9:25 - Spotkanie z kandydatami poświęcone omówieniu zasad rekrutacji na studia w Uniwersytecie Jagiellońskim, Aula Mała (parter)

10:00-10:25 - Prezentacja oferty dydaktycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Aula Mała (parter)