Szanowni Państwo,
na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ studiuje liczne - bo liczące aż 700 osób - grono studentów pochodzących z zagranicy, uczestniczących w zajęciach prowadzonych w języku polskim. Zdaję sobie sprawę, że studiowanie u nas może dla wielu z Państwa stanowić wyzwanie z uwagi na istniejące różnice językowe. Niestety w ramach programów studiów, które Państwu oferujemy, brakuje zajęć, których celem byłoby lepsze poznanie języka i specyfiki społeczno-kulturowej naszego kraju, a w konsekwencji umożliwienie lepszej adaptacji i wyrównania szans w zdobywaniu wiedzy i kompetencji.
Zachęcam Państwa do sprawnej rejestracji na wybrane zajęcia w systemie USOS (w dniach 25 lutego 2019 – 28 lutego 2019) w ramach dostępnych limitów miejsc.
Będę również wdzięczny za informacje zwrotne dotyczące zajęć, które pozwolą nam w przyszłości udoskonalić oferowane Państwu warsztaty.
Łączę wyrazy szacunku,
Sławomir Śpiewak
Prodziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej ds. dydaktyki
Wszystkie pytania dotyczące warsztatów proszę kierować do Koordynatora ds. Cudzoziemców na WZiKS
Joanna Klinger-Krizar
joanna.krizar@uj.edu.pl
012 664-55-31
HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERDYSCYPLINARNYCH DLA CUDZOZIEMCÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ W SEMESTRZE LETNIM 2018/2019
- Przedsiębiorczość – warsztaty (5 godz.)
mgr Joanna Bohatkiewicz
20.03.2019 15:00- 16.30 (środa), sala 1.121
29.03.2019 09:45-12:00 (piątek), sala 3.108
- Obcokrajowiec na polskim rynku pracy– warsztaty (10 godz.)
mgr Duszan Augustyn
Wtorek 16:45-18:15, sala 1.116
05.03.2019, 12.03.2019, 19.03.2019,26.03.2019, 02.04.2019
- Ciekawostki o języku polskim z perspektywy obcokrajowca– warsztaty (10 g.)
mgr Ivanna Chaikovska
Środa 16:45-18:15, sala 1.116
06.03.2019, 13.03.2019, 20.03.2019, 27.03.2019, 03.04.2019
- Punkowe fanziny w Polsce (historia i analiza tekstów)- warsztaty (16 godz.)
mgr Mateusz Flont
Poniedziałek 09:45-12:00, sala 1.121
04.03.2019, 18.03.2019, 15.04.2019, 29.04.2019, 06.05.2019
5 . Komunikacja w języku polskim– warsztaty (10 godz.)
mgr Albert Narbekov
Środa 16:45-18:15, sala 1.119
06.03.2019, 20.03.2019, 03.04.2019, 17.04.2019, 08.05.2019
6. Media społecznościowe w komunikacji naukowej– warsztaty (11 godz.)
mgr Natalia Białka
Piątek 08.00 – 09:30, sala 1.117
08.03.2019, 15.03.2019, 22.03.2019, 29.03.2019, 05.04.2019
7. Kino transkulturowe - warsztaty (30 godz.)
mgr Anna Maria Piskorska
Środa 09:45 -11: 15 , sala 1.116
Cyklicznie w terminach 06.03.2019 – 12.06.2019
8. Ekonomia doświadczeń – warsztaty (15 godz.)
mgr Marta Materska-Samek
Czwartek: 09:00-11:15, sala 3.111
07.03.2019, 14.03.2019, 21.03.2019, 28.03.2019, 04.04.2019