Druga edycja Konferencji Naukowej "Like us, TOO!!

Koło Naukowe STRATEG serdecznie zaprasza na drugą edycję Konferencji Naukowej "Like us, TOO!! Obecność firm w social media: prowadzone działania i ich konsekwencje", która odbędzie się 23 października na Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, w sali 0.105, przy ul. Łojasiewicza 4 w Krakowie

Tym razem zapraszamy na jeszcze większą dawkę wiedzy na temat mediów społecznościowych!
Głównym celem projektu jest zagłębienie się w tematykę mediów społecznościowych, jeszcze bardziej niż miało to miejsce podczas pierwszej edycji konferencji.
KN STRATEG poprzez to wydarzenie chciałoby uświadomić studentom, że social media nie tylko rozrywka, ale również biznes i praca i jeżeli potrafi się umiejętnie opracować strategię w social media, można odnieść sukces, często finansowy. Czerpać zyski nie tylko z marketingu sensu stricte, ale przede wszystkim z dobrego pomysłu na zaprezentowanie siebie/firmy/produktu w mediach społecznościowych.

Zapraszamy!
----------------------------------------------------------------------------
Patronat Honorowy nad Konferencją objął JM Rektor UJ oraz Dziekan WZiKS dr hab. Jacek Ostaszewski, prof. UJ.

Sponsorzy: Rada Kół Naukowych, Fundacja Bratniak, Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ

Patroni medialni: KULTURA&BIZNES, Przedsiębiorczy Kraków, dlaStudenta.pl, doCelu, Śląskie Towarzystwo Marketingowe, studentnews.pl, studenci.net

Partnerzy wspierający: NetCenter Solution, brand24, Socjomania, Publicon, Astoria Avenue