MSZA ŚW. W INTENCJI ŚP. PROF. MICHAŁA DU VALL, PROREKTORA UJ

03.03.2020
8 marca (niedziela) o godzinie 10.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 10 odbędzie się msza św. w intencji śp. prof. Michała du Vall, Prorektora UJ, w 8. rocznicę Jego odejścia.
więcej o MSZA ŚW. W INTENCJI ŚP. PROF. MICHAŁA DU VALL, PROREKTORA UJ
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

11.02.2020
UWAGA!
W związku ze stanowiskiem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa z dnia 2 marca 2020 roku i zaleceniem, aby wszystkie konferencje naukowe zostały przeniesione na inny termin, informujemy, że konferencja Dialog, współpraca, profesjonalizm: wyzwania zostaje przesunięta z 2-3 kwietnia 2020 na 10-11 września 2020.
Będziemy informować o wszystkich decyzjach na stronie ISP UJ.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

11.02.2020
Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.

ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE KORONOWIRUSEM I ZARZĄDZENIE WŁADZ REKTORSKICH UJ KONFERENCJA ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA TERMIN PÓŹNIEJSZY (ZE WSKAZANIEM NA MAJ)
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
Ocena Zajęć Dydaktycznych

23.01.2020
Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

23.01.2020
W związku z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem tegoroczny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaplanowany na 20 marca br. w Auditorium Maximum UJ, nie odbędzie się. W zamian zapraszamy do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym UJ w tym samym dniu.
Wirtualny Dzień odbędzie się na oficjalnym profilu UJ na Facebooku w godz. 9.00-15.00.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020