Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty Dziekanatu

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20180119

EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party

Data: 19.01.2018
Czas rozpoczęcia: 17:00
EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party

Spotkanie informacyjne podczas którego Pani Monika Rząca - przedstawiciel Działu Obsługi Studentów Zagranicznych, opowie o procesie rejestracji na studia/praktyki przez USOSweb.

Jeśli nadal macie wątpliwości co do tego czy wyjechać na Erasmusa, jakie dokumenty są Wam potrzebne, albo martwicie się, że nie znajdziecie mieszkania, to zapraszamy Was na spotkanie informacyjne, gdzie wszystkiego się dowiecie i będziecie mogli pogadać z byłymi Erasmusami! Tego samego dnia, kiedy już rozwiejemy Wasze wątpliwości wpadnijcie na swoją pierwszą imprezę integracyjną w stylu Erasmus Home Party!

17:00-18:00 – "Nie samym Erasmusem student żyje"
Miejsce: Sala - P0.1, III Kampus – Ruczaj, Wydział Biologii, Gronostajowa 7

Spotkanie informacyjne na temat wymiany zagranicznej Erasmus+. Będzie mogli dowiedzieć się jak aplikować na wyjazd, co zrobić przed, w trakcie i po powrocie. Usłyszycie porady i opowiadania byłych Erasmusów.

22:00 – Impreza tematyczna – Erasmus Home Party
Miejsce: B4, Bracka 4

Impreza integracyjna, podczas której będzie mogli poznać Erasmusów, którzy przyjechali do Krakowa jak i członków ESN. Podczas tej nocy odbywać się będą różnego rodzaju gry (Beer Pong, Flip Cup i inne), które często pojawiają się zagranicą jak i konkursy z nagrodami. Będzie mogli wczuć się w rozrywkową część klimatu wymiany międzynarodowej!

If you're still not sure about Erasmus exchange, what documents will be needed or how to find a flat, then we'd like to invite you to our information meeting, where you will find out everything about the programme and be able to talk to ex-Erasmus students! After that, we have prepared our first party - Erasmus style!

17:00 - 18:00 - "Nie samym Erasmusem Student żyje"
Place: Sala - P0.1, III Kampus - Ruczaj, Wydział Biologii, Gronostajowa 7

An informative meeting about Erasmus+ exchange programme. You will be able to find out how to apply for it as well as what to do before, during and after the exchange - tips and stories from ex-Erasmus students guaranteed!

22:00 - Impreza tematyczna - Easmus Home Party
Place: B4, Bracka 4

A party, where you will be able to meet Erasmus students that came to Kraków as well as ESN members. International drinking games (Beer Pong, Flip Cup etc.) and rewards are sure to be found there! Come and let us help you feel the Erasmus spirit!