Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencja „Technologie IT w akcji"

Konferencja „Technologie IT w akcji"
Czwartek, 19 maja 2011 r.

Jako osoba zawodowo związana z IT zawsze jesteś w ruchu. Konieczność wdrażania kolejnych rozwiązań, konfigurowania urządzeń, instalowania oprogramowania, obsługi użytkowników, testowania najnowszych produktów, po uzasadnianie wydatków budżetowych IT i wychodzenie naprzeciw potrzebom biznesowym  firmy – to tylko część Twoich zadań. Do tego dochodzą kluczowe wyzwania dla działów IT – przeprowadzanie migracji do nowych wersji systemów,  zarządzanie bezpieczeństwem i tożsamością, kontrola zasobów – licencji i sprzętu, dostarczania platform do współpracy, po zapewnienie zgodności z normami, standardami i przepisami.

By Ci w tym pomóc, specjaliści ze społeczności Open Horizons, konsultanci Novella i trenerzy z Compendium CE zaangażowali się w przygotowanie wyjątkowego wydarzenia, jakim jest IT in Action Tour. Uczestnicząc w nim efektywnie wykorzystasz czas uaktualniając swoją wiedzę na temat technologii IT i rozwiązań Novella wykorzystywanych przez miliony użytkowników na świecie.

  • Zainwestuj jeden dzień w celu uzyskania pełnego rozeznania w najnowszych technologiach sieciowych Novella
  • Sprawdź, które produkty mogą pomoc Ci w rozwiązaniu problemów biznesowych Twojej organizacji
  • Wykorzystaj okazję do spotkania się z doświadczonymi specjalistami – konsultantami, trenerami i ekspertami ze społeczności użytkowników
  • Pozyskaj obszerny zestaw oprogramowania do testów – bezpłatnie 
  • Zapewniamy komfortowe sale i posiłek

Więcej informacji

Data opublikowania: 18.05.2011
Osoba publikująca: Wiesław Bracha