Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Single Market Forum

Forum Jednolitego Rynku

Parlament Europejski, Komisja Europejska i Ministerstwo Gospodarki w ramach polskiej Prezydencji w Radzie UE zapraszają do udziału w Forum Jednolitego Rynku (Single Market Forum – SIMFO), które odbędzie się w dn. 2-4 października 2011 r. w Krakowie.

Celem SIMFO jest wsparcie i rozwój jednolitego rynku poprzez wzrost świadomości przedsiębiorców i obywateli odnośnie dostępnych im praw i możliwości. Podczas dwóch dni Forum jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach panelowych, spotkaniach i warsztatach na temat problematyki wspólnego rynku (szczegółowy opis wszystkich warsztatów znajduje się na stronie internetowej  http://ec.europa.eu/internal_market/top_layer/smf_workshops_pl.htm). Otwarcie Forum poprzedzi impreza informacyjno-promocyjna pod nazwą Jarmark Jednolitego Rynku, która rozpocznie się na Rynku Głównym w Krakowie w dniu 2 października 2011 r.

Podsumowaniem SIMFO w Krakowie będzie tzw. Deklaracja Krakowska, która zawierać będzie zobowiązanie do podejmowania konkretnych działań dotyczących wykorzystywania możliwości i dalszego rozwoju jednolitego rynku.
 

Forum Jednolitego Rynku

Single Market Forum (SIMFO)

3-4 października 2011 r.  

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego

ul. Krupnicza 33, Kraków
 

Udział w SIMFO jest bezpłatny!
Rejestracja poprzez stronę internetową:
http://ec.europa.eu/internal_market/index_en.htm

Źródło: Ministerstwo Gospodarki, Komisja Europejska

Logo (format png)

Data opublikowania: 25.08.2011
Osoba publikująca: Wiesław Bracha