Ocena Zajęć Dydaktycznych

23.01.2020
Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych

WystratUJ z Erasmus+

08.01.2020
Wyjazd i studiowanie w ramach programu Erasmus+ jest unikalnym doświadczeniem.
01 - 31.01.2020 – czas trwania I Rekrutacji, składanie wniosków przez USOSweb,
Proponujemy udział w spotkaniu pomocyjno-informacyjnym oraz 3 warsztatach pomagających w przygotowaniu się i osobistym skorzystaniu z wyjazdu w ramach Erasmus+.
więcej o WystratUJ z Erasmus+

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

21.10.2019
Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego