MSZA ŚW. W INTENCJI ŚP. PROF. MICHAŁA DU VALL, PROREKTORA UJ

03.03.2020
8 marca (niedziela) o godzinie 10.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 10 odbędzie się msza św. w intencji śp. prof. Michała du Vall, Prorektora UJ, w 8. rocznicę Jego odejścia.
więcej o MSZA ŚW. W INTENCJI ŚP. PROF. MICHAŁA DU VALL, PROREKTORA UJ

Ocena Zajęć Dydaktycznych

23.01.2020
Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych

Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

23.01.2020
W związku z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem tegoroczny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaplanowany na 20 marca br. w Auditorium Maximum UJ, nie odbędzie się. W zamian zapraszamy do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym UJ w tym samym dniu.
Wirtualny Dzień odbędzie się na oficjalnym profilu UJ na Facebooku w godz. 9.00-15.00.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

WystratUJ z Erasmus+

08.01.2020
Wyjazd i studiowanie w ramach programu Erasmus+ jest unikalnym doświadczeniem.
01 - 31.01.2020 – czas trwania I Rekrutacji, składanie wniosków przez USOSweb,
Proponujemy udział w spotkaniu pomocyjno-informacyjnym oraz 3 warsztatach pomagających w przygotowaniu się i osobistym skorzystaniu z wyjazdu w ramach Erasmus+.
więcej o WystratUJ z Erasmus+

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ