Tydzień Jakości Kształcenia - 1-5 grudnia 2014

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.

Sukces dwóch poprzednich edycji TJK pozwolił na poszerzenie zakresu naszej aktywności. Za zadanie trzeciego Tygodnia Jakości Kształcenia obraliśmy nawiązanie kontaktów międzyuczelnianych oraz poszerzenie oferty warsztatów dla studentów i pracowników UJ.

W tym roku odbędzie się ponad 30 warsztatów/szkoleń, z których połowa jest kierowana do studentów, pozostałe zaś do nauczycieli akademickich i doktorantów lub wszystkich członków społeczności akademickiej UJ.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji TJK.