Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

archiwum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na wykład prof. Hugh Willmotta - 28 maja 2015

Szanowni Państwo,


Mam zaszczyt zaprosić na organizowany przez Instytut Spraw Publicznych UJ wykład wybitnego naukowca Profesora Hugh Willmotta.

Wykład pt. „Critical Management Study: Methods of Qualitative Research and Contemporary University" odbędzie się 28 maja 2015 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali im. Michala du Valla (nr 0.102)

Profesor Hugh Willmott jest profesorem nauk o zarządzaniu i organizacji, współtwórcą nurtu krytycznego zarządzania. Jest jednym z najczęściej cytowanych autorów w naukach o zarządzaniu. Wykładał w Cass Business School, Cardiff Business School w Cambridge (Judge Business School), UMIST (aktualnie Manchester Business School),  Copenhagen Business School, University of Sydney, University of Aston, Uppsala Business School, University of Lund, Cranfield University, University of Technology Sydney. Profesor H. Willmott jest autorem ponad 20 książek i wielu publikacji.  Zainteresowania naukowe  Profesora H. Willmotta koncentrują się wokół problematyki rozwoju i stosowania teorii zarządzania z wykorzystaniem zasobów krytycznych nauk społecznych. Jego badania przyczyniły się do rozwoju obszarów wiedzy dot. profesjonalizacji, pracy zespołowej, etyki biznesu, nauki zarządzania, polityki rachunkowości oraz praktyki, kultury organizacyjnej, finansów i zarządzania szkolnictwem wyższym. Jest zaangażowany w prowadzenie badań porównawczych modeli zarządzania korporacyjnego. Profesor Hugh Willmott należy do komitetów redakcyjnych takich czasopism jak Academy of Management Review, Administrative Science Quarterly Journal of Studies. W 2011 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa na Uniwersytecie w Lund.

Z poważaniem,
dr hab. Aleksander Noworól, prof. UJ
Dyrektor Instytutu Spraw Publicznych UJ