20181025

Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

Data: 25.10.2018
Czas rozpoczęcia: 14.00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, parter, sala 1.202, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków
Organizator: Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

25 października 2018 roku, godz. 14.00
Zapraszamy na trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej.

How Economic Tools Apply to Political Institutions and to Judicial Checks and Balances?

Referaty wygłoszą

Prof. dr hab. Thomas Apolte – Westfallische Wilhelm Universitaet Muenster, Center for Interdisciplinary Economics

„Checks, Balances and the Stability of Democracy. An Economic Analysis“

dr hab. Katrzyna Metelska-Szaniawska – Uniwersytet Warszawski, Centre for Economic Analyses of Public Sector

"Economic Perspectives on Law. The Case of Constitutions"

Archiwum - Nauka i badania

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018

10.12.2018
Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.
więcej o Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019

30.11.2018
Zapraszamy na konferencję “Badania publiczności w instytucjach kultury” organizowaną w ramach współpracy Zakładu Zarządzania Kulturą Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2019 roku, na kampusie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Będzie ona szansą do włączenia się w dyskusję na temat możliwości i potrzeb badań odbiorców instytucji kultury.
więcej o Badania publiczności w instytucjach kultury - 11-12 kwietnia 2019