Komunikaty Dziekana

w sprawie: Powołania Kapituły Nagrody im. Alicji Helman
więcej o Powołania Kapituły Nagrody im. Alicji Helman

23.06.2021
17 czerwca 2021 r na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.
więcej o Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Nagroda im. Alicji Helman

08.06.2021
KOMUNIKAT Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z 7 czerwca 2021 r. w sprawie: ustanowienia Nagrody im. Alicji Helman
więcej o Nagroda im. Alicji Helman