23.05.2022
Wkrótce
calendar
VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Młodzi o Sporcie”

25.05.2022

Trwa nabór tekstów do monografii i zgłoszeń do czynnego udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Młodzi o Sporcie" organizowanej przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ oraz Instytut Przedsiębiorczości UJ. Wydarzenie jest adresowane do pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są bariery rozwoju osobistego, organizacyjnego i sektorowego pojawiające się na rynku sportu.
więcej o VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Młodzi o Sporcie”

26.05.2022

Konferencja "Metody i narzędzia wdrażania koncepcji zrównoważonego rozwoju w sektorze publicznym - od idei do realizacji" w ramach cyklu seminariów i warsztatów pt. "Wyzwania społeczne i środowiskowe w zarządzaniu rozwojem miast i regionów"
więcej o Konferencja "Metody i narzędzia wdrażania koncepcji zrównoważonego rozwoju w sektorze publicznym - od idei do realizacji"
MLSS<sup>N</sup> 2022

27.06.2022 - 02.07.2022

MLSSN 2022 to letnia szkoła oferująca wprowadzenie do wielu nowoczesnych tematów z zakresu uczenia maszynowego, widzenia komputerowego i neuronauki obliczeniowej. W wydarzeniu będą uczestniczyć uznani na całym świecie naukowcy, którzy z entuzjazmem będą rozmawiać o swoich badaniach. Celem organizatorów szkoły jest zapewnienie wyjątkowej okazji do uczenia się i nawiązywania kontaktu z czołowymi ekspertami w malowniczej scenerii historycznego miasta Krakowa.
więcej o MLSSN 2022

04.07.2022 - 07.07.2022

Theme: Stranger Strangeness and otherness have always accompanied people. Who is the stranger when he or she becomes one of us, what happens when he or she ceases to be the stranger? This call for papers encourages researchers who want to recognize, understand and tame the "stranger", foreign space, places and finally "foreign" organisations.
więcej o Standing Conference on Organisational Symbolism: STRANGER Kraków, 4-6th July 2022
XII International Conference TOURISM IN SOCIAL SCIENCES 2022

17.10.2022 - 18.10.2022

Cele Konferencji:
kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 11 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu epidemii COVID-19 na funkcjonowanie branży hotelarskiej; wymiana doświadczeń i wiedzy przedstawicieli nauki oraz biznesu w kontekście aktualnych trendów i zmian dotykających sektor turystyczny, ze szczególnym uwzględnieniem rynku hotelarskiego...
więcej o XII International Conference TOURISM IN SOCIAL SCIENCES 2022
calendar
Badania w sektorze kultury. Dostępność.

17.11.2022 - 18.11.2022

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji poświęconej badaniom w sektorze kultury, która odbędzie się 17-18 listopada 2022 roku. Konferencja organizowana jest przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Badań Organizacji Kultury – IBOK.
więcej o Badania w sektorze kultury. Dostępność.