Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

"UJ oczami studentów" - konkurs na realizację filmu

"UJ oczami studentów" - konkurs na realizację filmu

Centrum Promocji i Komunikacji UJ ogłasza konkurs na realizację filmu "UJ oczami studentów". Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkometrażowego filmu dotyczącego Uniwersytetu Jagiellońskiego o charakterze promocyjno-informacyjnym lub reportażowym. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do końca maja.

Tematyka filmu powinna nawiązywać do UJ i może poruszać przykładowo kwestie studiowania na UJ, możliwości, jakie daje UJ – uczestnictwa w kołach naukowych, programie Erasmus+, praktykach, stażach, stowarzyszeniach. Zgłaszany film może również dotyczyć życia studenckiego - przykładowo, wydarzeń i akcji studenckich, życia w akademikach, rozwijania pasji, dnia z życia studenta itp. Uczestnicy, których prace konkursowe zostaną ocenione najwyżej, otrzymają nagrody.

REGULAMIN KONKURSU

ANEKS DO REGULAMINU KONKURSU

Z uwagi na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz treść zarządzenia nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego zdecydowaliśmy o zmianie terminu zgłoszeń i rozstrzygnięcia konkursu „UJ oczami studentów”. Ponieważ jego przedmiotem jest przygotowanie filmu (a domyślamy się, że to dla wielu z Was nie byłoby możliwe bez przemieszczania się), postanowiliśmy o przedłużeniu terminu zgłoszeń z nadzieją, że po ustąpieniu epidemii będziecie mogli swobodnie pracować nad zadaniami konkursowymi.

Termin zgłoszeń do konkursu został przesunięty na 31 maja (do godz. 23:59), a termin ogłoszenia wyników na 5 czerwca.

Tymczasem prosimy #zostańwdomu i stosujcie się do zaleceń władz uczelnianych, państwowych i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.