Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ

Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ

Zapraszamy na październikową Akcję krwiodawstwa na Alei Wawelskiej Październikowa Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ w 2023 r. odbędzie 19 października. Rejestracja potrwa od 9.00 do 13.00 (dawcy pierwszorazowi do 12.00). Autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie się znajdował na Alei Wawelskiej na wysokości Instytutu Botaniki (ul. Gronostajowa 3).

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ i Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ oraz Samorząd Studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJWydziału Chemii UJ oraz Wydziału Geografii i Geologii UJ zapraszają na październikową Akcję krwiodawstwa na Kampusie UJ!

Kiedy: 19 października, rejestracja w godzinach 9.00–13.00, osoby, które chcą oddać krew po raz pierwszy zapraszamy nie później niż do 12.00

Gdzie: Aleja Wawelska przy budynku Działu Administracji Kampusu / Instytutu Botaniki – ul. Gronostajowa 3

Ważne: Każda osoba, która zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowa, pełnoletnia i ważyć minimum 50 kg, powinna być wypoczęta, wyspana oraz po spożyciu lekkostrawnego, niskokalorycznego posiłku i wypiciu minimum 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Przed pobraniem należy okazać dowód osobisty.

Bonus: wszyscy Dawcy otrzymają darmową wejściówkę do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ.

Zachęcamy, by poinformować o akcji znajomych!

Witryna internetowa wydarzeniahttps://hdk.geo.uj.edu.pl/akcje