Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Rejestracja do obsługi przez Dziekanat ds. pomocy materialnej dla studentów i doktorantów WZKiS

W celu usprawnienia obsługi studentów w Dziekanacie ds. pomocy materialnej Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, obsługiwanego przez mgr Renatę Młynarczyk w pok. p. 0.218, zastał wprowadzany system rejestracji dostępny przez stronę internetową http://zapisy.wzks.uj.edu.pl

Rejestracja następuje po kliknięciu na wybranym dniu kalendarza (okno zmieni tło na kolor czerwony) i wybraniu Kroku 2, w którym należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy.

W ostatnim Kroku 3 potwierdzamy wprowadzone dane i dokonujemy rezerwacji terminu. Po dokonaniu rejestracji każdy użytkownik otrzymauje e-mail z potwierdzeniem rejestracji z możliwością korekty terminu bądź jego usunięcia.

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента