Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

w sprawie: powołania Zespołu Koordynującego ds. realizacji programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

centralnie Herb UJ, a pod nim Uniwersytet Jagielloński i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

1. Powołuję Zespół Koordynujący ds. realizacji programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, zwany dalej „Zespołem".
  2. Zadaniem Zespołu jest implementacja i kontrola poszczególnych działań i aktywności w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim realizowanych przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
  3. Zespół działa w składzie:
    1. prof. dr hab. Krzysztof Loska - przewodniczący Zespołu
    2. dr hab. Magdalena Wójcik, prof. UJ
    3. dr Beata Jałocha
    4. dr Anna Góral

Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.

dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska, prof. UJ
Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Файлы для скачивания
pdf
Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 03 stycznia 2022 r.
Recommended
Zasady ramowe przyznawania środków