Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

17.02.2018
Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

17.02.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na drugi z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartek po obiedzie” Seminarium pt. „Ethical Leadership under hostile fire. Obstructive and distructive behaviour”
więcej o Zakład Rozwoju Społecznego ISP UJ zaprasza na drugie seminarium otwarte " Czwartki po obiedzie" - 01.03.2018
Kursy dla obcokrajowców w semestrze letnim

13.02.2018
Z uwagi na krótki czas jaki pozostał do rozpoczęcia semestru letniego, zachęcam Państwa do sprawnej rejestracji w systemie USOSweb (w dniach 12 lutego 2018 – 24 lutego 2018) w ramach dostępnych limitów miejsc na zajęcia cykli nadprogramowych warsztatów interdyscyplinarnych, prowadzonych przez naszych doktorantów, specjalistów nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych.
więcej o Kursy dla obcokrajowców w semestrze letnim

24.01.2018
22 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim).
więcej o Spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim)
EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party

18.01.2018
Spotkanie informacyjne podczas którego Pani Monika Rząca - przedstawiciel Działu Obsługi Studentów Zagranicznych, opowie o procesie rejestracji na studia/praktyki przez USOSweb.
więcej o EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party