Nauka i badania - aktualności

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20181116

Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

Data: 16.11.2018
Organizator: Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kontakt: iefiz@uj.edu.pl

Zapraszamy na cykl sześciu spotkań w ramach Seminariów Praktyka Nauce. Nauka Praktyce do Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ.

Pierwsze spotkanie pt. Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu? odbędzie się 16.11.2018 o godz. 12.30

Obowiązują zapisy