Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20181201

Gala finałowa plebiscytu "MediaTory" - 1 grudnia 2018. Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ

Data: 01.12.2018
Czas rozpoczęcia: 17.00
Organizator: Stowarzyszenie MediaTory oraz Uniwersytet Jagielloński
Witryna internetowa: www.mediatory.pl/
Gala finałowa plebiscytu

Już po raz 12. studenci dziennikarstwa wskazali dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. "MediaTory" - studenckie nagrody dziennikarskie, zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ramach plebiscytu "MediaTory" najlepszych polskich dziennikarzy wskazują ci, którzy chcą pójść w ich ślady. Wyboru dokonują w kilku kategoriach: AuTORytet, AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR oraz TORpeda. W tym roku na liście nominacji nie zabrakło materiałów, które odbiły się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. W wielu przypadkach studenci doceniali zarówno pojedyncze materiały jak i całą pracę wykonaną od września 2017 przez poszczególnych dziennikarzy.

- Tegoroczna lista nominacji odzwierciedla to, co doceniała i wokół czego skupiała się opinia publiczna w ciągu ostatniego roku. Wszystkie nominowane materiały oraz projekty medialne są dowodem na to, że rzetelność i misja niezmiennie pozostają fundamentem dziennikarskiego warsztatu - mówi Wioletta Klytta, prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Jedenaście poprzednich edycji przyniosły wydarzeniu uznanie nie tylko w środowisku medialnym, ale również w środowisku akademickim w całej Polsce. Obecnie MediaTory współpracują z 22 uczelniami, na których blisko 10 000 studentów oddaje głos w głosowaniu.

Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ
http://www.mediatory.pl/o-plebiscycie/#historia