Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.

To niesamowita okazja do poznania narzędzia (niedostępnego dla wszystkich ze względu na licencję) i  popracowania w projekcie badawczym (potwierdzonym Certyfikatem).

Projekt pozwala na:

• poznanie platformy do realizowania badań jakościowych online (od strony respondenta i badacza),
  • poznanie specyfiki pracy w zespole badawczym,
  • zdobycie praktycznych umiejętności badawczych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Spotlight Research: Monika Kunkowska

IEFiZ UJdr Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka