Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20181214

Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Data: 14.12.2018
Czas rozpoczęcia: 9:00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. St. Łojasiewicza 4, sala 2.122
Organizator: Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ
Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka -  V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.

knsinibuj@gmail.com

Celem konferencji jest integracja nie tylko studentów i doktorantów zarządzania informacją, innych kierunków odwołujących się do dorobku informatologii i bibliologii oraz kierunków pokrewnych, ale także adeptów nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych i technicznych. Szczególny nacisk kładziemy na integrację środowiska naukowego i umożliwienie wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami ośrodków akademickich z całej Polski.

Tematyka wydarzenia obejmuje, ale nie ogranicza się do następujących zagadnień:

• zarządzanie informacją i wiedzą w przedsiębiorstwach,
  • zarządzanie informacją i wiedzą w organizacjach pożytku publicznego,
  • zarządzanie informacją i wiedzą w państwie,
  • informacja w organizacjach społeczeństwa wiedzy,
  • informacyjny paradygmat organizacji,
  • rynek informacji i rynek wiedzy,
  • audyt informacyjny w organizacji,
  • warsztat profesjonalisty informacji w organizacji,
  • nowoczesne technologie w zarządzaniu informacją w organizacji.

Zgłaszanie referatów oraz ich akceptacja odbywa się drogą elektroniczną. Po przyjęciu tekstu przez organizatorów konferencji autor powinien dostarczyć go w wyznaczonym czasie w postaci pliku źródłowego (.doc). Wymogi edytorskie dotyczące pełnych tekstów referatów zamieszczono poniżej. Prace nieprawidłowo sformatowane będą odsyłane do poprawy.

- Na konferencję powinno się zgłaszać referaty przedstawiające wyniki prac o charakterze naukowym. Informujemy, że długość referatów jest nieograniczona, przy czym czas przeznaczony na wygłaszanie jednego referatu wraz z dyskusją wynosi 20 min. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt audiowizualny - informują organizatorzy.

Terminarz:

• nadsyłanie zgłoszeń i abstraktów do 30 listopada,
  • odesłanie informacji zwrotnej o przyjęciu abstraktu do 3 grudnia.

Organizatorzy zachęcają ponadto do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z wszelkimi informacjami porządkowo-organizacyjnymi.