Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

20191024

"Functional stupidity - a mixed blessing in (organizational) life" - wykład prof. Matsa Alvessona

Data: 24.10.2019
Czas rozpoczęcia: 15.00
Miejsce: Sala 0.101

Profesor Mats Alvesson jest światowej sławy badaczem współczesnych organizacji, a jego zainteresowania badawcze obejmują teorię krytyczną, problematykę płci, władzy i przywództwa w organizacjach, tożsamości i wizerunku organizacji, kultury organizacyjnej i symboliki. Wspólnie z Hugh Willmottem jest twórcą nurtu Critical Management Studies (CMS). Preferuje metody jakościowe w naukach o zarządzaniu. Jego obecne badania koncentrują się na funkcjonalnej głupocie w organizacjach oraz problematyce biurokracji na uniwersytetach.