Nauka i badania - aktualności

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska

w dniach 26-28 listopada 2019 organizuje już po raz trzeci duże wydarzenie pod hasłem Projekt NAUKOWIEC. Przez 3 dni będą odbywać się spotkania i warsztaty prowadzone przez naukowców, ekspertów, trenerów. Zaprosiliśmy również instytucje przyznające granty naukowe m.in. NCN, NAWA, FNP, Fulbright, z którymi uczestnicy będą mogli porozmawiać na temat możliwości finansowania swoich pomysłów badawczych.

Wydarzenie jest skierowane do młodych naukowców zainteresowanych rozwojem kariery naukowej. Wszystkie spotkania odbędą się w centrum Krakowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji i rejestracja na spotkania w ramach wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: http://www.transfer.edu.pl/pl/aktualnosci-rpk,157,projekt-naukowiec,1485.chtm

Wydarzenie na Facebooku.