Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Przegląd Kulturoznawczy

Czasopismo naukowe poświęcone szeroko rozumianej problematyce kulturoznawczej – wydawane przez Komitet Nauk o Kulturze PAN i Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zawiera zarówno artykuły z zakresu teorii i filozofii kultury, jak i teksty będące rezultatem badań empirycznych w zróżnicowanych obszarach kultury. „Przegląd Kulturoznawczy” kierowany jest nie tylko do akademickiego środowiska kulturoznawców, ale do wszystkich humanistów zainteresowanych naukową refleksją nad kulturą.
więcej o Przegląd Kulturoznawczy
Wydziałowe dyżury POB

Od 24.11.2020 roku ruszają dyżury wydziałowych koordynatorów POB.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami.
więcej o Wydziałowe dyżury POB
2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY
Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja
Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia

Osoby, które zaangażują się w organizację wydarzeń tegorocznego Tygodnia Jakości Kształcenia zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 31 stycznia 2020 r. (piątek) w godzinach od 9:00 do 10:30 w sali 30, ul. Gołębia 24, Collegium Novum.

Prosimy o zgłoszenie Państwa przybycia do dnia 20 stycznia poprzez formularz (http://tjk.uj.edu.pl/spotkanie-organizacyjne)