Publiczne obrony rozpraw doktorskich

Publiczne obrony rozpraw doktorskich ... aktualnie brak

Nauka i badania - konferencje, spotkania, warsztaty ...

Wydziałowe dyżury POB

Od 24.11.2020 roku ruszają dyżury wydziałowych koordynatorów POB.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami.
więcej o Wydziałowe dyżury POB
2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY
Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja
Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”

Do 2 marca trwa nabór artykułów do publikacji z serii „Bezpieczne miasto”. Swoje propozycje mogą zgłaszać studenci, doktoranci, słuchacze szkoły policyjnej lub strażackiej, prowadzący badania na temat bezpieczeństwa, oraz ci, którzy obronili niedawno pracę licencjacką lub magisterską w tym zakresie.

Nabór artykułów następuje zgodnie z zasadami, o których mowa w Regulaminie naboru artykułów naukowych do publikacji na temat bezpiecznego miasta wydawanej przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa w ramach realizacji „Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 pn. Bezpieczny Kraków”.

Wytyczne edytorskie znajdą Państwo w załączniku pod artykułem oraz pod tym linkiem.

Publikacja ma na celu:

a) promocję w krakowskim środowisku akademickim programu „Bezpieczny Kraków”, przyjętego uchwałą nr XCIII/2417/18 Rady Miasta Krakowa z dnia 24 stycznia 2018 r.,

b) aktywizację studentów do prowadzenia badań nad zagadnieniami związanymi z tworzeniem bezpiecznego miasta,

c) realizację celów programu „Bezpieczny Kraków” przy współpracy ze środowiskiem akademickim,

d) integrację działania przedstawicieli uczelni oraz podmiotów zajmujących się bezpieczeństwem w mieście.

Kto może zgłosić swój artykuł?

Student, słuchacz szkoły policyjnej lub strażackiej, doktorant. Nie ma ograniczenia terytorialnego, co oznacza, że przyjmowane są artykuły również od osób spoza Krakowa.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach:

Link do informacji na FB: https://www.facebook.com/bezpiecznykrakow/posts/2519684261622336