Nauka i badania - aktualności

TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w organizację Tygodnia Jakości Kształcenia
więcej o TJK 2020 Spotkanie informacyjno-organizacyjne

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Zapraszamy na warsztaty w ramach V edycji Akademii Umiejętności firmy MASPEX – lidera w branży FMCG w Europie Środkowo-Wschodniej.
więcej o V edycja Akademii Umiejętności MASPEX w IEFiZ

Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska
Zaprasza po raz trzeci na Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

Wydarzenie jest trzydniowe (26-28.11.2019) i odbędzie się w Krakowie.

więcej o Dni Kariery i Mobilności Projekt NAUKOWIEC!

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Archiwum - Nauka i badania

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

18.03.2019
Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

28.02.2019
Zapraszamy marcowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem: Planety Kobiet i Singli – Jaki jest obraz współczesnego konsumenta?
więcej o Czwarte Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

14.01.2019
Zapraszamy styczniowe seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce współorganizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie pod tytułem

Od życia seksualnego dzikich do życia konsumenckiego naszych. Jak wykorzystywać etnografię w biznesie i zarządzaniu?
więcej o Trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

10.12.2018
Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na trzecie z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartki po obiedzie” Seminarium pt. „Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?”... »
więcej o Seminarium pt. "Leadership today: are we doomed to disastrous, dictatorial demagogues?" - 20.12.2018

10.12.2018
Koło Naukowe Studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na V Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencją Naukową "Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka". W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie zarządzania informacją w organizacjach społeczeństwa wiedzy.
więcej o Zarządzanie informacją w organizacji: metodologia, narzędzia, praktyka - V Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa