Nauka i badania - aktualności

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Archiwum - Nauka i badania

NICE Academy Krakow 2018, 5 – 8 września

25.07.2018
NICE Academy Krakow 2018 "Fostering the Dialogue Between Science and Practice in Career Guidance and Counselling" 5 – 8 września 2018 r., Instytut Ekonomii, Finansów I Zarządzania WZiKS UJ
więcej o NICE Academy Krakow 2018, 5 – 8 września

VII Konferencja Trenersko – Coachingowa Profectus - 2-3 czerwca 2018

28.05.2018
Zapraszamy do udziału w VII edycji Konferencji Trenersko – Coachingowej Profectus, która odbędzie się w dniach 2 -3 czerwca 2018 roku. Tegoroczny temat Konferencji to „Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji”.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło podejścia systemowego w zarządzaniu. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.
więcej o VII Konferencja Trenersko – Coachingowa Profectus - 2-3 czerwca 2018

21.05.2018
Zarząd oddziału krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego wraz z Instytutem Psychologii Stosowanej , Szpitalem Uniwersyteckim UJ oraz konsultantem wojewódzkim d.s. psychologii klinicznej

więcej o II Krakowska konferencja psychologii klinicznej "Zaburzenia rozwojowe w biegu życia" - 4 czerwca 2018

20.04.2018
Ta inicjatywa jest skierowana przede wszystkim do studentów kierunku Marketingu i komunikacji marketingowej aktualnie studiujących jednak chcemy ją poszerzyć o studentów zaprzyjaźnionych uczelni krakowskich.
więcej o III Dydaktyczno-Naukowa Konferencja Plakatowa - "KOMUNIKACJA RYNKOWA, CZYLI JAK SIĘ PROMUJĄ WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA? - 8 czerwca 2018

Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018

13.04.2018
Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim" jest stworzenie platformy debaty dla wszystkich stron zaangażowanych w dialog obywatelski. Organizatorów interesuje przede wszystkim komunikacyjny aspekt dialogu obywatelskiego, wymiana doświadczeń oraz rezultatów badań nad rolą mediów w dialogu i w debacie publicznej. W dyskusji będzie zwrócona szczególna uwaga na aspekt współpracy międzysektorowej.
więcej o Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018