Nauka i badania - aktualności

2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

The 2020 Eighth Annual Humanistic Management Conference will take place online and is brought to you by our Chapters from around the world.
więcej o 2020 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: UNITY IN DIVERSITY

w sprawie: składania wniosków w ramach konkursu „mini granty dla doktorantów”
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Zarzadzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 08.09.2020 r.

Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Nabór wniosków do IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
1) w roku 2020 – od dnia 30 kwietnia do dnia 15 czerwca;
2) w roku 2021 i w kolejnych latach – od dnia 31 marca do dnia 31 maja danego roku.
więcej o Program Doktorat Wdrożeniowy - IV edycja

Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz MKS Cracovia w dniu 6.11.2019 podpisały umowę o współpracy w obszarze edukacyjnym, badawczym oraz kadrowym.
Celem współpracy będzie w szczególności wymiana wiedzy poprzez realizację projektów badawczych i wzajemne prezentowanie i propagowanie osiągnięć.
więcej o Porozumienie o współpracy z MKS Cracovią

Archiwum - Nauka i badania

23.11.2018
Już po raz 12. studenci dziennikarstwa wskazali dziennikarzy i ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. "MediaTory" - studenckie nagrody dziennikarskie, zostaną wręczone podczas uroczystej gali finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Gala finałowa plebiscytu "MediaTory" - 1 grudnia 2018. Przypominamy, że MEDIATORY narodziły się w Instytucie Dziennikarstwa WZiKS UJ

Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex - 29.10.2018

18.10.2018
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Umiejętności Maspex w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania
więcej o Startuje kolejna - IV edycja Akademii Umiejętności Maspex - 29.10.2018

18.10.2018
Zapraszamy na cykl sześciu spotkań w ramach Seminariów Praktyka Nauce. Nauka Praktyce do Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ.
więcej o Seminarium Inauguracyjne: Design Thinking – Jak twórczo wykorzystać wyniki badań marketingowych do rozwoju biznesu?

15.10.2018
Podczas 22 Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9) w sobotę 27 października o godz. 10.30 na stoisku B1 odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Krzysztofem Pleśniarowiczem, autorem książki "Kantor", opublikowanej ostatnio przez Wydawnictwo Wielka Litera.
więcej o ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z PROFESOREM KRZYSZTOFEM PLEŚNIAROWICZEM - 27 października 2018

Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018

25 października 2018 roku, godz. 14.00
Zapraszamy na trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej.

How Economic Tools Apply to Political Institutions and to Judicial Checks and Balances?

więcej o Trzecie seminarium Forum Myśli Instytucjonalnej - 25 października 2018