Nauka i badania - aktualności

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Archiwum - Nauka i badania

02.03.2018
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyjątkiem CM UJ)
więcej o Bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy - 21.02.2018-09.03.2018

Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

17.02.2018
Celem organizatorów konferencji jest zmniejszanie przepaści między praktyką i teorią. Prowadzenie polityki edukacyjnej i działanie w szkołach wymagają wykorzystania, i wniosków z badań, i doświadczenia praktyków. Celem konferencji jest krytyczna refleksja nad praktyką i tworzenie rekomendacji dla rozwoju edukacji dzięki dialogowi między praktykami a badaczami zaangażowanymi w działania na rzecz procesu uczenia się, rozwoju i wychowania.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji - 22-24.03.2018

24.01.2018
22 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim).
więcej o Spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim)

Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne

12.01.2018
18.01.2018 r. (czwartek) w godzinach 18:00–20:00 w Auditorium Maximum UJ odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa” pt. „Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne”. Coraz więcej osób śledzi stan zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście. I choć problem ten nie dotyczy tylko Krakowa, to wyjątkowo, położenie miasta i związany z tym klimat, powodują szybki wzrostu stężenia i utrzymywania się zanieczyszczenia przez długi czas.
więcej o Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne

Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

10.01.2018
Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”, która w roku 2018 organizowana jest pod hasłem: Tożsamość nauk o zarządzaniu. Megatrendy, ewolucja, kontekstowość.
więcej o Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018