Nauka i badania - aktualności

WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

UCHWAŁA nr 5 WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU POLONISTYKI UJ z dnia 17 czerwca 2019 roku

w sprawie: zarządzenia wyborów do Rady Dyscypliny: Literaturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o WYBORY DO RADY DYSCYPLINY: LITERATUROZNAWSTWO

Bloki tematyczne:

Nowe strategie, struktury i kultury organizacyjne uczelni
Dobre praktyki w zarządzaniu uczelniami
Pierwsza ocena rezultatów funkcjonowania Ustawy 2.0 / Konstytucji dla Nauki
Program doskonałości naukowej na świecie i w Polsce
Ewaluacja naukowa
więcej o Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Doskonalenie organizacyjne uczelni przyszłości II - 27.06.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Uniwersytecie Jagiellońskim cyklicznie już od 2012 roku. Celem TJK jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tydzień Jakości Kształcenia to czas zintensyfikowanego, wspólnego działania wszystkich jednostek uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (TJK) - 08.04.2019 - 12.04.2019

Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Akademii Umiejętności Maspex w IEFiZ UJ
Eksperci z polskiej Firmy Maspex będą się dzielić doświadczeniem i dobrymi praktykami z zakresu customer marketingu.
więcej o Akademia Umiejętności Maspex - warsztat z customer marketingu

Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania UJ oraz Spotlight Research zapraszają Studentów do udziału w projekcie dydaktyczno-badawczym BiBiDi pozwalającym na poznanie platformy do realizacji badań jakościowych online.
więcej o Projekt BiBiDi - Spotlight Research i IEFiZ UJ

Archiwum - Nauka i badania

Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

06.01.2018
Studentka Instytutu Kultury Wydziału WZiKS Katarzyna Kuca otrzymała nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tegorocznej, 11 edycji konkursu prac magisterskich Teraz Polska Promocja i Rozwój, za pracę "Zarządzanie pamięcią zbiorową na przykładzie działalności instytucji kultury w Krzeszowicach".
więcej o Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

20.12.2017
Zapraszamy na trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.

12.01.2018 roku o 13.15 w sali 0.310 przy Łojasiewicza 4 w Krakowie
więcej o Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie Big Data oraz jego wykorzystanie w szeroko pojętej nauce.
więcej o XIV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa pt. „Big Data: zastosowanie, problemy i przyszłość zjawiska” - 01.12.2017

18.11.2017
więcej o Zobacz jak młodzi psychologowie rozwijają skrzydła. Przyjdź na tegoroczne Psychodebiuty! 8-9.12.2017