Wiadomości

w sprawie: zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym r.a. 2021/2022
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej z dnia 20 września 2021 r.

Organizacja kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

więcej o Organizacja kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

17 czerwca 2021 r. na gali IX edycji Laudacji Studenckich ogłoszono nazwiska laureatów nagród studenckich - nagród przyznawanych przez studentów UJ pracownikom dydaktycznym i administracyjnym naszej uczelni, którzy szczególnie przyczynili się w rozwój uniwersytetu i wspierali młode pokolenie społeczności akademickiej.
więcej o Nagrodę "Pomocna dłoń" odebrała w tym roku mgr Joanna Klinger-Krizar z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Komisja ds. Etyki Badań Naukowych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ jest podmiotem doradczym i opiniującym.
więcej o Komisja ds. Etyki Badań Naukowych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Certyfikat Jakości Kształcenia

więcej o Certyfikat Jakości Kształcenia