Rozmowy humanistyczne w ISzA

Zapraszamy do udziału w Rozmowach humanistycznych – cyklu spotkań Instytutu Sztuk Audiowizualnych poświęconych ważnym zjawiskom we współczesnym filmo- i medioznawstwie, a- także innych naukach humanistycznych, którymi możemy się inspirować i z którymi możemy dyskutować. Celem „Rozmów...” jest otwarcie na dialog z różnymi narracjami i podejściami, stworzenie przestrzeni wymiany poglądów i pomysłów, a także upowszechnianie nowych trendów w humanistyce.
więcej o Rozmowy humanistyczne w ISzA
Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy do udziału w nadchodzących wiosennych Targach Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 marca 2023!

więcej o Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim
Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ wraz z Instytutem Przedsiębiorczości UJ zapraszają na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie” pod hasłem: Druga strona medalu: zarządzanie zmianą w sporcie
więcej o Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie
Zgłaszanie nominacji do Nagrody im. Alicji Helman za 2022 rok

Nagrody im. Alicji Helman za wybitną rozprawę doktorską z zakresu filmoznawstwa można zgłaszać do 15 marca 2023 roku na adres sekretarza Kapituły, dr Marty Stańczyk
więcej o Zgłaszanie nominacji do Nagrody im. Alicji Helman za 2022 rok
MBA w ochronie zdrowia

Trwa rekrutacja na pierwszą edycję studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Instytut Zdrowia Publicznego WNZ UJ CM we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. To nowość w naszej ofercie!
więcej o MBA w ochronie zdrowia
Praca-UJ-2022-11-04

Oferta pracy dla studentów/tek i doktorantów/tek UJ

Informujemy, że Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ poszukuje do współpracy w roku akademickim 2022/2023 osób pełniących funkcję asystentów dydaktycznych dla studentów/studentek UJ z niepełnosprawnościami.
więcej o Oferta pracy dla studentów/tek i doktorantów/tek UJ
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA STUDENTÓW  PIERWSZEGO ROKU WZIKS UJ

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU WZIKS UJ

W panelu administracyjnym zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia z zakresu:
• toku studiów
• etykiety akademickiej
• funkcjonowania Biblioteki Wydziałowej
• działalności Samorządu Studenckiego, Radia UJOT FM,
Pracowni Telewizyjnej UJOT TV
• spotkanie z lektorami JCJ UJ
więcej o SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU WZIKS UJ
Registration for Erasmus students who are assigned to our Faculty

Dear Incoming Exchange Students!

I’m an administrator of incoming exchange students in the Faculty of Management and Social Communication and I have a few useful information for all the students who will take courses in our Faculty (if you’re not one of them, you can easily ignore my email).

więcej o Registration for Erasmus students who are assigned to our Faculty

W dniu 22 czerwca 2022 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody im. Alicji Helman, któremu przewodniczył JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Jacek Popiel.

więcej o Nagroda Alicji Helman za pracę doktorską z zakresu filmoznawstwa obronioną w 2021 roku
#startWZiKS

Pierwszy rok studiów to dużo wyzwań! Nowe otoczenie, nowi ludzie i sporo spraw do załatwienia na starcie. Przeczytajcie krótki przewodnik, który pomoże Wam odnaleźć się w gąszczu informacji i niezbędnych formalności.
więcej o #startWZiKS