19.10.2019
Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’
Calendar Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

21.10.2019

21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’
Calendar

24.10.2019

Profesor Mats Alvesson jest światowej sławy badaczem współczesnych organizacji, a jego zainteresowania badawcze obejmują teorię krytyczną, problematykę płci, władzy i przywództwa w organizacjach, tożsamości i wizerunku organizacji, kultury organizacyjnej i symboliki. Wspólnie z Hugh Willmottem jest twórcą nurtu Critical Management Studies (CMS). Preferuje metody jakościowe w naukach o zarządzaniu. Jego obecne badania koncentrują się na funkcjonalnej głupocie w organizacjach oraz problematyce biurokracji na uniwersytetach.
więcej o "Functional stupidity - a mixed blessing in (organizational) life" - wykład prof. Matsa Alvessona

20190410

Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Data: 10.04.2019
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu UJ
Młodzi o Sporcie 2019: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Gdzie: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Kiedy: 10 kwietnia 2019

Koszt: Bezpłatnie (czynny oraz bierny udział, a także publikacja artykułu w monografii pokonferencyjnej)

Formularz rejestracyjny: link

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz szósty zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są  możliwości rozwoju na rynku sportowym.

Podczas konferencji czekają na Państwa prelekcje praktyków oraz 30 minutowa sesja posterowa, na której będą prezentowane prace uczestników. Organizatorzy zaplanowali konkurs na najlepszy poster MOS 2019 (wybierany przez kapitułę konkursu oraz uczestników konferencji).

Uczestników czynnych zachęcamy do nadsyłania prac i artykułów zawierających opisy przypadków, jednak akceptujemy również typowe artykuły naukowe.