marzec 2022

Tydzień Jakości Kształcenia 2022

Data: 21.03.2022 - 25.03.2022
Tydzień Jakości Kształcenia 2022

Szanowni Państwo, z przyjemnością chcemy poinformować, że tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia UJ odbędzie się w dniach 21-25 marca 2022 roku. Tematem przewodnim dziewiątej edycji jest hasło: WSPARCIE – ZAANGAŻOWANIE – ROZWÓJ. Naprzeciw potrzebom osób kształcących się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

W roku 2021 głównym tematem wydarzenia uczyniliśmy innowacyjne formy kształcenia na odległość. W tym roku wątkiem przewodnim będzie kompleksowy system wspierania osób kształcących się na naszej Uczelni. W czasie tegorocznej edycji TJK chcemy zaprezentować szereg obszarów, w ramach których studentki i studenci oraz doktorantki i doktoranci mogą uzyskiwać wsparcie na UJ. Mamy nadzieję, że podczas organizowanych spotkań poruszana będzie problematyka metod dydaktycznych wspierających zindywidualizowane kształcenie i rozwój naukowy, ale również zagadnienia związane z przygotowaniem do podjęcia pracy zawodowej, rozwijaniem pasji artystycznych i sportowych oraz ofertą pomocy materialnej i psychologicznej.