Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

październik 2023

20231001
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Tam są drzwi. Przewodnik po niezależnych przestrzeniach sztuki

Data: 01.10.2023
Czas rozpoczęcia: 00:01
Miejsce: Kraków
Organizator: IK UJ
Witryna internetowa wydarzenia: https://tamsadrzwi.wordpress.com/
Tam są drzwi. Przewodnik po niezależnych przestrzeniach sztuki

„Tam są drzwi. Przewodnik po niezależnych przestrzeniach sztuki” to projekt przygotowywany przez studentów kierunku „Laboratoria kultury współczesnej” w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Powstaje on w ramach zaliczenia przedmiotu „Laboratorium aktywności twórczych”, który prowadzi Marta Kudelska.

Naszym celem jest zmapowanie i opisanie niezależnych galerii, oddolnych inicjatyw poświęconych sztuce współczesnej w Krakowie. Interesują nas zarówno te miejsca, które działają, jak i te już nie istniejące. Zależy nam by nasza strona była miejscem, gdzie znajdziecie informację o tych miejscach, o ich specyfice, ale także o ludziach, którzy je tworzą. Co roku każda kolejna grupa studentów przygotowuje własne opisy.

W roku akademickim 2022/2023 wpisy przygotowały następujące osoby:

Zofia Barańska, Yuliya Dokuchayeva, Agata Drabek, Daria Dudek, Izabella Eden, Paulina Gandor, Małgorzata Hytroś, Paulina Kania, Weronika Kapralska, Bartosz Korcz, Anastasiia Kozlovska, Valeria Kozytska, Anna Lipska, Patryk Lupa, Marcin Łukasik, Monika Machowska, Anna Radosińska, Sebastian Sikora, Iwona Smyrak, Maria Suska, Julia Szemplińska, Yelyzaveta Tereshonok, Monika Weis.

A tutaj link

https://tamsadrzwi.wordpress.com/

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ