Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

wrzesień 2023

20230925
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Konkurs fotograficzny Camera Jagellonica - edycja 2023

Data: 25.09.2023 - 31.10.2023
Organizator: Biuro Prasowe UJ
Kontakt: camera.jagellonica@uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://camerajagellonica.uj.edu.pl
Konkurs fotograficzny Camera Jagellonica - edycja 2023

Zapraszamy do udziału w 7. edycji konkursu fotograficznego Camera Jagellonica, którego ideą jest zintegrowanie środowiska akademickiego, przybliżenie historii uczelni oraz pokazanie aktualnych przedsięwzięć.

o przesyłania fotografii zachęcamy studentów, doktorantów, absolwentów oraz sympatyków UJ. Celem konkursu jest pokazanie, że Uniwersytet Jagielloński to nie tylko najstarsza uczelnia w Polsce, ale także miejsce, gdzie można realizować swoje pasje oraz poznać niezwykłych ludzi.

W tym roku oprócz zdjęć w tradycyjnych kategoriach "Architektura", "Życie studenckie" i "Impresje", uczestnicy mogą nadsyłać swoje prace związane z tematem setnej rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej (kategoria "Rok Wisławy Szymborskiej").

Przyjmowanie prac konkursowych trwa do 31 października.

W każdej z kategorii Jury składające się z profesjonalnych fotografów oraz teoretyków fotografii i sztuk audiowizualnych wybierze zdjęcie zwycięskie oraz przyzna jedno wyróżnienie. Poza nagrodami głównymi i wyróżnieniami w każdej kategorii na uczestników czekają nagrody specjalne — Nagroda od JM Rektora UJ prof. Jacka Popiela w wysokości 2500 zł, a także Nagroda „Cafe Nauki”, przyznawana przez redakcję portalu www.nauka.uj.edu.pl oraz Nagroda redakcji „Alma Mater” w postaci publikacji wybranego zdjęcia na okładce magazynu "Alma Mater".

Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszeniowy: http://www.camerajagellonica.uj.edu.pl/regulamin.

Bieżące kwestie związane z konkursem można śledzić na portalu Facebook: https://www.facebook.com/CameraJagellonica.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ