Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Profesor Raimond Gaita - wykłady otwarte 6-7 listopada 2017.

18.09.2017
Wybitny brytyjsko-australijski filozof profesor Raimond Gaita (King's College London / University of Melbourne) będzie gościem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. W związku z wizytą profesora zaplanowane są - współorganizowane przez Instytut Psychologii Stosowanej UJ oraz Instytut Filozofii UJ - dwa wykłady otwarte
Читать еще o Profesor Raimond Gaita - wykłady otwarte 6-7 listopada 2017.

01.09.2017
Polecamy uwadze Seminarium "The development potential of the European Public Sphere", które odbędzie się w dniach 7-8 września 2017 roku w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej, w ramach spotkania ECREA Communication and the European Public Sphere. Jak piszą organizatorzy: "This seminar aims at presenting various perspectives on the European Public Sphere. We will discuss responses to numerous crises which Europe is faceing right now.
Читать еще o Seminarium "The development potential of the European Public Sphere" - 7-8 September, 2017

Pomaganie przez bieganie - VI Charytatywny Bieg Tesco - 26 sierpnia

11.08.2017
Już po raz szósty Fundacja Tesco zaprasza do udziału w biegu charytatywnym, z którego dochód przeznaczony jest na ratowanie zdrowia i życia małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W tym roku zbierane są fundusze na zakup karetki "N" (neonatologicznej).
Z dumą informujemy Państwa, że Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny jest zaangażowany w tą szczytną inicjatywę. Bieg jest objęty Patronatem Rektora, a zarówno pracownicy, jak i studenci UJ mogą wystartować w specjalnej kategorii „Jestem z UJ" na dystansie 10 km
Читать еще o Pomaganie przez bieganie - VI Charytatywny Bieg Tesco - 26 sierpnia

10.06.2017
Congress Decent work, Equity and Inclusion is aimed to create a stimulating international, multi- and interdisciplinary debate and discussion on the theoretical and methodological approaches, resources, instruments, applications and professional communities that must be considered as we design strategies to improve access to decent work for all.
Читать еще o International Conference "Decent work, Equity and Inclusion" - University of Padova, October 5-7, 2017

01.06.2017
Aleksandra Przegalińska doktoryzowała się w dziedzinie filozofii sztucznej inteligencji w Zakładzie Filozofii Kultury Instytutu Filozofii UW. Interesuje się rozwojem nowych technologii, zwłaszcza zaś technologii zielonej i zrównoważonej, humanoidalnej sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii ubieralnych.
9 VI 2017 - GODZ. 10:00 - SALA 1.113
Читать еще o HORYZONTY SZTUCZNEJ INTELIGENCJI - WYKŁAD - DR ALEKSANDRA PRZEGALIŃSKA - 9 VI 2017