网页内容展示 网页内容展示

网页内容展示 网页内容展示

22.05.2017
Przypadająca w tym roku dwudziesta rocznica utworzenia Instytutu Spraw Publicznych UJ stała się okazją do zorganizowania sesji jubileuszowej podsumowującej zmiany, jakie zaszły w Instytucie od początku jego istnienia. Mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość sadzenia „dębów pamięci” poświęconych zmarłym pracownikom naukowym Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej - dr Barbarze Dobrzańskiej-Sosze, dr hab. Annie Lubeckiej, prof. UJ, dr Janowi Łuczyńskiemu.
Uroczystość odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 13.30 na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, przed budynkiem WZiKS UJ (ul. prof. S. Łojasiewicza 4, od strony infoportierni).
读取更多 o Dwudziestolecie Instytutu Spraw Publicznych UJ - "dęby pamięci" i wystawa publikacji - 26 maja 2017

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie - 24-27.05.2017

19.05.2017
XVII edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem "W zgodzie z naturą", a patronem został światowej sławy naukowiec Walery Goetel, jedyny Polak, który otrzymał nagrodę im. Van Tienhovena - najwyższe na świecie wyróżnienie w dziedzinie ochrony przyrody.
Tradycja organizacji tej imprezy sięga 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy, z okazji 600-lecia Odnowienia Akademii Krakowskiej, został zorganizowany przez Uniwersytet Jagielloński.
Impreza ta stwarza szansę bezpośrednich spotkań czy też dyskusji z naukowcami i studentami oraz daje również możliwość zaprezentowania różnych form działalności
读取更多 o Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie - 24-27.05.2017

Fast, Slow & Reverse. Faces of Contemporary Film Narration - 27–28 maja 2017

18.05.2017
Celem konferencji jest przedstawienie aktualnego stanu badań nad nieklasyczną narracją filmową, stworzenie platformy do wymiany wiedzy i doświadczeń badaczy z różnych krajów. Gośćmi specjalnymi będą wybitni zagraniczni filmoznawcy: Thomas Elsaesser, Eleftheria Thanouli
读取更多 o Fast, Slow & Reverse. Faces of Contemporary Film Narration - 27–28 maja 2017

XI Konferncja “W Stronę Zmian” - 19-21.05.2017

10.05.2017
Chcemy pokazać Wam jak korzystać z bogactw oferowanych przez setki badań i odkryć naukowych z zakresu psychologii, wcielając je w swoją codzienność.
XI edycja będzie poświęcona w szczególności temu, by oswoić zmianę - zastanowić się nad swym nastawieniem wobec niej, a nawet nauczyć się działać tak, by sprzyjać tym dobrym i korzystnym zmianom.swoją codzienność.
"W stronę zmian" oferuje uczestnikom serię warsztatów w kilku zakresach tematycznych - tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
读取更多 o XI Konferncja “W Stronę Zmian” - 19-21.05.2017

Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego - 12 maja 2017

09.05.2017
12 maja Uniwersytet Jagielloński obchodzi swoje święto - rocznicę założenia uczelni przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku.
读取更多 o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego - 12 maja 2017