18.02.2020
Ocena Zajęć Dydaktycznych
calendar Ocena Zajęć Dydaktycznych

13.01.2020 - 24.02.2020

Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych do udziału w badaniu. Dzięki informacjom płynącym z ankiet, w szczególności opiniom na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę, a władze poszczególnych jednostek decydować o modyfikacjach programów studiów. Zimowa edycja akcji trwa do 24 lutego 2020 r.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych
Wkrótce
Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
calendar Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT

Managing Organizations in a Digital Age
Konferencja z okazji Jubileuszu 45-lecia pracy naukowej Prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecia Instytutu Przedsiębiorczości UJ
więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-MANAGEMENT
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
calendar Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

20.03.2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020
Tydzień Jakości Kształcenia 2020
calendar Tydzień Jakości Kształcenia 2020

30.03.2020 - 03.04.2020

Już wkrótce, po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim, odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Zachęcamy do zgłaszania wydarzeń, które uzupełnią program ósmej edycji. W tym roku wydarzenie zaplanowano na przełomie marca i kwietnia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2020
Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
calendar Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania

02.04.2020 - 03.04.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej konferencji „Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania” organizowanej w Krakowie w dniach 2-3 kwietnia 2020 roku przez Instytut Spraw Publicznych i Centrum Studiów nad Przywództwem Edukacyjnym, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Tegoroczna konferencja będzie miała nowatorską formułę. Kolejne sesje tematyczne odbędą się w różnych przestrzeniach publicznych w Krakowie. Po krótkim wprowadzeniu będziemy rozmawiać na temat możliwości rozwiązań wzmacniających dobrostan człowieka w kontekście instytucji edukacyjnych. Każda sesja kończyć się będzie uzgodnieniem stanowiska w danej sprawie.
więcej o Współpraca, dialog, profesjonalizm w edukacji: wyzwania
VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
calendar VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”

20.04.2020

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ ma zaszczyt już po raz siódmy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Konferencja jest adresowana do wszystkich pasjonatów szeroko rozumianej branży sportowej. Motywem przewodnim tegorocznej konferencji są innowacje na rynku sportowym.
więcej o VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie”
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

29.10.2014
24 października 2014 r. wykład wygłosił Przedstawiciel RP w ETO (Europejskim Trybunale Obrachunkowym) Pan Augustyn Kubik - polski ekonomista, dyrektor NIK w Katowicach, od 2008 do 2010 podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, od 2010 audytor w Trybunale Obrachunkowym.
więcej o Wykład Augustyna Kubika - Rola Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w usprawnianiu funkcjonowania Unii Europejskiej - 24.10.2014

29.10.2014
W piątek 3 października w Auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie Marka Niedźwieckiego z radiowej Trójki ze studentami Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
więcej o Radiowa Trójka nadaje z UJ - Młodzi dziennikarze poznają mistrza radiowego kunsztu

Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

29.10.2014
Instytut Kultury UJ, Instytut Sztuk Audiowizualnych UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej zapraszają na wykład prof. Kathi Inman Berens (Annenberg School of Communication, University of Southern California)
więcej o Wykład prof. Kathi Inman Berens - 3. października 2014

Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

29.10.2014
Mam zaszczyt zaprosić na wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK, na temat „Rola Najwyższej Izby Kontroli w usprawnianiu funkcjonowania państwa", inaugurujący rok akademicki 2014/2015 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Wykład Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, Prezesa NIK - 2 października 2014

16.02.2015
"Współpraca dla rozwoju" to VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa, której celem jest jest integracja środowiska naukowego badającego społeczne, ekonomiczne i przestrzenne aspekty zarządzania jednostkami terytorialnymi, w warunkach współzarządzania i uczestnictwa w nim podmiotów z sektorów: publicznego, gospodarczego i społecznego.
więcej o VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Współpraca dla rozwoju - 27-28 listopada 2014