WystratUJ z Erasmus+

Wyjazd i studiowanie w ramach programu Erasmus+ jest unikalnym doświadczeniem.
01 - 31.01.2020 – czas trwania I Rekrutacji, składanie wniosków przez USOSweb,
Proponujemy udział w spotkaniu pomocyjno-informacyjnym oraz 3 warsztatach pomagających w przygotowaniu się i osobistym skorzystaniu z wyjazdu w ramach Erasmus+.

Harmonogram I Rekrutacji na program Erasmus+ 2020/2021:

01 - 31.01.2020 – czas trwania I Rekrutacji, składanie wniosków przez USOSweb,

01 - 10.02.2020 – kwalifikacja i przyznanie wyjazdów w systemie USOSweb,

11 - 17.02.2020 – odwołania, wyjazdy w ramach innej jednostki,

18 - 25.02.2020 – ostateczne zatwierdzenie wyjazdu w systemie USOSweb

Spotkania pomocyjno-informacyjne

Serdecznie zapraszamy na spotkania pomocyjno-informacyjne dla studentów i doktorantów zainteresowanych udziałem w programie Erasmus+. Wszystkie spotkania o tej samej treści odbędą się w sali 56 w Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24 w następujących terminach:

• 13 stycznia 2020 (poniedziałek) 11:30 – 13:00
  • 15 stycznia 2020 (środa) 13:15 – 14:45
  • 17 stycznia 2020 (piątek) 09:00 – 10:30

Na spotkaniach tych będą poruszane kwestie związane z wysokością stypendium, umową finansową, formularzem aplikacyjnym, wyborem przedmiotów, zakwaterowaniem, itp. Obecność bardzo wskazana!

Warsztaty

Proponujemy udział w 3 warsztatach pomagających w przygotowaniu się i osobistym skorzystaniu z wyjazdu w ramach Erasmus+.

Warsztat to połączenie:

• refleksji i odpowiedzi na pytania dotyczące swojego wyjazdu,
  • czerpanie z doświadczeń i oczekiwań podobnych Tobie przyszłych Erasmusowców
  • oraz tych, którzy byli, skorzystali i wrócili szczęśliwi z przekonaniem, że "Erasmus makes a Union"

Warsztaty prowadzą praktycy zajmujący się koordynacją programów, opieką nad studentami Erasmus+, wyjeżdżający wraz ze studentami do nowych lokalizacji.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Termin: zostanie podany wkrótce.

Polecamy również
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego - zostań naszym stypendystą i dołącz do najlepszych!
REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020
WZiKS UJ na drugim miejscu wśród najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce.

Targi Pracy na UJ

Tej zimy celUJ w karierę!
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ na Targi Pracy!
„Szukasz pracy, praktyk?
Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową?
Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o Targi Pracy na UJ

X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

23.10.2019
Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta