02.02.2023

studenci aktualności wydarzenie

Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie

20.01.2023
Koło Naukowe Managerów Sportu UJ wraz z Instytutem Przedsiębiorczości UJ zapraszają na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową „Młodzi o Sporcie” pod hasłem: Druga strona medalu: zarządzanie zmianą w sporcie
więcej o Młodzi o Sporcie 2023: Druga strona medalu - zarządzanie zmianą w sporcie
"Świat w obliczu nowych wyzwań" - międzynarodowa konferencja naukowa
nauka wydarzenia konferencje wydarzenie konferencje konferencja

"Świat w obliczu nowych wyzwań" - międzynarodowa konferencja naukowa

13.10.2022
Konferencja organizowana jest z okazji 150-lecia Polskiej Akademii Umiejętności. Wezmą w niej udział osoby cieszące się najwyższym autorytetem w różnych dziedzinach nauki, w większości członkowie Polskiej Akademii Umiejętności. Przedstawią oni najnowsze osiągnięcia w swoich dyscyplinach, które złożą się na diagnozę dotyczącą stanu społeczeństwa międzynarodowego w sytuacji pandemii, kryzysu ekologicznego i zachwiania tradycyjnych wartości.
więcej o "Świat w obliczu nowych wyzwań" - międzynarodowa konferencja naukowa
Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim
wydarzenie

Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim

12.10.2022
Jesienna edycja Targów Pracy na UJ po raz pierwszy w historii odbędzie się w formie hybrydowej . Odbędą się zarówno spotkania stacjonarne (19.10), jak i online (18.10 i 20.10). Udział zapowiedziało 35 wystawców z różnych branż. Zaplanowano też 5 punktów konsultacyjnych oraz 4 prelekcje ekspertów.
więcej o Targi Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim
Carbon Footprint Summit
studenci aktualności wydarzenie konferencje

Carbon Footprint Summit

04.10.2022
Zapraszamy na międzynarodowy szczyt klimatyczny Carbon Footprint Summit, w ramach którego m.in. spotkanie z dr Michałem Pałaszem z Instytutu Kultury UJ. Wstęp oraz udział we wszystkich aktywnościach są bezpłatne.
więcej o Carbon Footprint Summit
Małopolska Noc Naukowców 2022-2023
studenci aktualności wydarzenie

Małopolska Noc Naukowców 2022-2023

14.09.2022
Małopolska Noc Naukowców wraca na Uniwersytet Jagielloński! W 2022 roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wydarzenie, które odbędzie się w ostatni piątek września. To właśnie wtedy najstarsza uczelnia w Polsce otworzy swoje drzwi, aby pokazać, jak powstaje nauka.
więcej o Małopolska Noc Naukowców 2022-2023