13.11.2019
X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
Calendar X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY

13.12.2019 - 14.12.2019

Główną ideą powstania konferencji było umożliwienie studentom i doktorantom prezentacji własnych projektów badawczych oraz równocześnie szeroko pojęta integracja środowiska naukowego.
więcej o X Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY
XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS
Calendar XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

13.05.2020 - 14.05.2020

Kontynuacja problematyki cyklu dotychczasowych 10 konferencji dotyczących zagadnień funkcjonowania rynku turystycznego
więcej o XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa TwNS

Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

10.10.2019
21 października 2019 w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’, poświęcona tematyce zaburzeń osobowości.
więcej o Konferencja naukowa 'The Many Faces of Personality Disorder’

11.06.2019
The 2019 Seventh Annual Humanistic Management Conference will take place on October 10. and 11. 2019 in Krakow, Poland organized and sponsored by the Institute of Culture of Jagiellonian University in Krakow, Cracow University of Economics, Silesian University of Technology and the Weltethos Institute.
więcej o 2019 ANNUAL HUMANISTIC MANAGEMENT CONFERENCE THEME: SOLIDARITY AND THE COMMON GOOD

Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

04.06.2019
„Młodzi ludzie w Internecie - między czarnowidztwem a różowymi okularami. Perspektywa pedagoga” poprowadzi 6 czerwca 2019 r. dr hab. Piotr Plichta
więcej o Czwartki po obiedzie - Seminarium - poprowadzi dr hab. Piotr Plichta

18.05.2019
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizuje po raz VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”.

więcej o VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”

Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019

03.05.2019
Od ponad dwudziestu lat istnienia naszego Instytutu towarzyszymy fascynującym, niezwykle dynamicznym zmianom w mediach. Zadajemy pytania, poszukujemy odpowiedzi, komentujemy i spieramy się, wprowadzamy studentów w skomplikowane procesy komunikowania. Chcemy, aby nasze konferencje dokumentowały te przemiany i wskazywały kierunki rozwoju mediów w przyszłości.
więcej o Konferencja IDMiKS - Wiedza Komunikacja Działanie - 17-18.10.2019