Wykład otwarty Tommy'ego Jensena (środa 02 marca, godzina 9.45, sala 0.102)

02.03.2016
Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Tommy'ego Jensena zatytułowany "Cross-media method: Experiences from empirical muddling", który rozpocznie się w środę 2 marca o godzinie 9.45 w sali 0.102 (sala im. prof. Michała du Valla) na parterze Kampusu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Wykład otwarty Tommy'ego Jensena (środa 02 marca, godzina 9.45, sala 0.102)

XIII Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty (4-6 marca 2016 r.)

08.03.2016
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem polskiego systemu oświaty. Celem konferencji będzie doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, komunikacja kadry z resortem oświaty. Planowane są liczne formy doskonalenia zawodowego. Na zakończenie Konferencji, w jej trzecim dniu (6 marca 2016 r.), odbędzie się ponadto Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia (tylko dla Członków OSKKO).
więcej o XIII Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty (4-6 marca 2016 r.)

18.04.2016
Instytut Kultury zaprasza młodych naukowców do nadsyłania zgłoszeń do panelu "Niematerialne dziedzictwo przemysłowe"
więcej o XIII Międzynarodowa Konferencja Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego - 14-15 kwietnia 2016

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

25.02.2016
11 stycznia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wręczył nominacje nowym członkom PKA. Przewodniczącym został związany z Uniwersytetem Warszawskim prof. Krzysztof Diks. Natomiast funkcję sekretarza PKA pełnić będzie dr hab. Maria Próchnicka - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia.
więcej o Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego - 13-14.05.2016

17.05.2016
Instytut Psychologii Stosowanej UJ wraz z Instytutem Psychologii Ogólnej UJ, przy współpracy z Kołem Nauk Psychologicznych Pragma, zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o ZaBaWa. Wokół wpływu społecznego - 13-14.05.2016