Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY

KONKURS REPORTERSKI dla Studentów

Wydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w
Studenckim konkursie na reportaż prasowy o architekturze!
Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!
więcej o KONKURS REPORTERSKI dla Studentów

NIE! DLA PLASTIKU

Produkty jednokrotnego użytku wykonane z tworzyw sztucznych to jedna z grup odpadów najbardziej zagrażających naszemu zdrowiu i środowisku. W ciągu najbliższych lat, zgodnie z Dyrektywą UE, mają one zostać całkowicie wycofane lub ich ilość ma zostać ograniczona na rynku europejskim, w tym także w Polsce.
więcej o NIE! DLA PLASTIKU

Pomaganie przez bieganie - bieg charytatywny BohateRun

Stowarzyszenie All In UJ oraz Dział Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego, pragną zaprosić do udziału w biegu charytatywnym BohateRun, który odbędzie się 11 maja 2019 r. ​ na Kampusie 600 lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Gronostajowa).
W tym roku organizatorzy przygotowali trasy na 5 km i 10 km dla dorosłych oraz trasę dla dzieci z podziałem na kategorie wiekowe.

Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na rzecz trzech fundacji:
- Hospicjum św. Łazarza w Krakowie,
- Fundacji Ronalda McDonalda,
- Fundacji Dla Zwierząt La Fauna - interwencje i adopcje.

Uczestnicy biegu sami wybierają, którą fundację chcą wesprzeć.
więcej o Pomaganie przez bieganie - bieg charytatywny BohateRun

Trwa rekrutacja dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych - Business and Finance Management

Studia II stopnia na kierunku zarządzanie, specjalność Business and Finance Management rozwijają kompetencje niezbędne do podjęcia pracy zawodowej na stanowiskach specjalistycznych, kierowniczych w systemie zarządzania, menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz analityków, doradców i konsultantów w organizacjach o charakterze gospodarczym lub publicznym, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W sposób szczególny przygotowują do podejmowania pracy w podmiotach związanych z kapitałem zagranicznym, zarówno z uwagi na wykładowy język angielski, jak i dzięki kształceniu umiejętności swobodnego poruszania się w światowej przestrzeni społeczno-gospodarczej. Studia te przeznaczone są dla absolwentów studiów I lub II stopnia w zakresie zarządzania, ekonomii, finansów, wydziałów inżynieryjno-ekonomicznych, prawa i administracji, psychologii, socjologii oraz innych.
więcej o Trwa rekrutacja dla cudzoziemców oraz na studia w językach obcych - Business and Finance Management

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy

więcej o Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy